Про нас

«Зубастик» (ZUBUSTIK) – унікальный, в Україні, онлайн-сервіс, який напряму належить групі автобусних перевізників, котрі вирішили продавати свої квитки, самостійно. без посередників.

Сервіс «Зубастік» розпочав функціонувати в 2015 році. За цей довгий період часу ми змогли доказати більш ніж 10 000 клієнтам свою надійність та високу якість обслуговування.

Географія наших рейсів покриває Україну, Польшу, Росію, Білорусію, Німеччину, Чехію та Італію.

«Зубастік» – це молода, динамічна, цілеспрямована команда, орієнтована на людей, заряджених позитивною энергією, з почуттям гумору і не впадаючих у відчай в складних ситуаціях. В загальному, «Зубастік» – це сервіс, що сповідує ідеологію оптиміста.

Для нас «стакан завжди наполовину повний», і ні як не навпаки. В цей же час, ми вважаєм необхідними умовами для ведення нашого бізнесу відповідалність, добропорядочність і професіоналізм.

Наша особливість

Ми надаєм пасажирам можливість купувати автобусні квитки швидко та зручно,напряму, у виробника послуг, по самим справедливим цінам, без агентських націнок і комісій.

Клиієнти та ми

Ми піклуємося про кожного свого клієнта, тому намагаємося забезпечити:

Максимальний рівень комунікації з клієнтами;

Зручність і надійність користування сервісом;

Атмосферу довіри у відносинах з клієнтами.

Інтерфейс нашого онлайн-сервісу спроектований таким чином, щоб користувач з будь-яким рівнем знань зміг ним скористатися.

Ми намагаємося надати вам всю необхідну інформацію для прийняття правильного рішення і вибору оптимального варіанту поїздки.

При виникненні будь-яких питань, ви завжди можете звернутися до нас в службу підтримки по телефону, за допомогою месенджерів Viber або Telegram, а також електронної пошти. Відповіді на питання будуть надані максимально оперативно.

Ми даємо можливість вам купити квиток в будь-якому зручному для вас місці, в будь-який зручний для вас час. У вас немає необхідності їздити на автовокзал і стояти в черзі. Цей час ви можете витратити з користю для себе і своїх близьких.

(Зубастік) моя сила - чесні ціни на автобусні квитки