Програма лояльності

Наш сервіс Зубастік представляє собою платформу, за допомогою якої перевізники безпосередньо реалізують свої послуги пасажирам. З огляду на це, кожен перевізник самостійно встановлює знижки на свої рейси.

Система знижок, яка реалізується на нашому сервісі перевізниками представлена наступними видами знижок:

Вікові (для дітей, молоді та людей похилого віку)

Студентські (надаються при наявності студентського квитка при посадці в автобус)

Для груп пасажирів

Квиток туди / назад (знижка діє при купівлі квитків на рейси одного і того ж перевізника)

Попередня покупка (чим раніше Ви купуєте квиток до дати відправлення, тим більша знижка, і відповідно, нижче ціна поїздки)

Знижки по певних днях тижня або на певний період

Для клієнтів, які зареєструвалися на нашому сайті стають доступними накопичувальні знижки: бонусна поїздка і накопичені кілометри.

Бонусна поїздка - це вид накопичувальної знижки, суть якої полягає в тому, що зробивши певну кількість поїздок автобусами певного перевізника Ви отримуєте знижку. Наприклад, перевізник може надати знижку 20% для кожної 3 поїздки або знижку 100% для кожної 10 поїздки.

Накопичені кілометри - це вид накопичувальної знижки, суть якої полягає в тому, що перевізник надає знижку в залежності від кількості кілометрів, які ви проїхали в автобусі, згідно розкладу руху. Чим більша сума накопичених кілометрів, тим більша знижка.

Особливістю застосування накопичувальних знижок є те, що вони діють, якщо купівля квитків здійснюється через один і той же обліковий запис на рейси одного і того ж перевізника.